10618. 409. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
7 000 HUF
0 HUF
Szlányi Lajos (1869-1949): Hóolvadás. Olaj, karton, jelzett, sérült. Kétoldalas mű, hátoldalán: Táj. Olaj, karton, sérült, jelzés nélkül. 47,5x33,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert