Szász Endre (1926-2003): Arcképek, 3 db, rézkarc, papír, jelzett, pasz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szasz-Endre-1926-2003-Arckepek-3-db-rezkarc-papir-jelzett-paszpartuban-10C3979-cm~II2539423
2539423
10597
409
Beschreibung: Szász Endre (1926-2003): Arcképek, 3 db, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 10×9 cm
: sza