Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Őszi táj. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült fa keretben. 70x97 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL AZ IRODÁNKBAN! / ONLY PERSONAL COLLECTION!