Lakner László (1936-): Kék-szürke (Zodiac), 1991. Olaj, kréta, kollázs... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Lakner-Laszlo-1936-Kek-szurke-Zodiac-1991-Olaj-kreta-kollazs-papir-Jelzett-es-da~II2461986
2461986
409
500000
Beschreibung: Lakner László (1936-): Kék-szürke (Zodiac), 1991. Olaj, kréta, kollázs, papír. Jelzett és datált: Lakner 91. Üvegezett fa keretben. 44x31 cm
: tm