Kresz Irén (1932-): Faág. Akvarell, papír, jelzett, 17x12 cm Üdvözlőla... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kresz-Iren-1932-Faag-Akvarell-papir-jelzett-17x12-cm-Udvozlolapon-belul-a-muvesz-s~II2329447
2329447
10395
409
Beschreibung: Kresz Irén (1932-): Faág. Akvarell, papír, jelzett, 17x12 cm Üdvözlőlapon, belül a művész saját kezű soraival
: pelikán_kristóf