Kontuly Béla (1904-1983): Jelenet, 1921. Lavírozott tus, papír. Jelzett: Kontuly Prag. Üvegezett fa keretben, 26,5×15 cm. Feltehetően a művész prágai tanulmányai alatt készült korai rajza, gyűjtői ritkaság!