Kéméndy Jenő (1860 - 1925): Rokokó jelenet a kertben. Olaj, karton. Jelzett. 1890 körül. Hátoldalán MNG 1773/978-as számú bírálati címkéjével. Dekoratív, sérült, régi keretben. 35x45 cm