Keiss Károly (1883-1953): Család 1932. Olaj, vászon, jelzett, fakeretb... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Keiss-Karoly-1883-1953-Csalad-1932-Olaj-vaszon-jelzett-fakeretben-serult-55x45-cm~II2541815
2541815
10325
409
44000
Rufpreis:
44 000 HUF 118,92 EUR , 129,41 USD
Beschreibung: Keiss Károly (1883-1953): Család 1932. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben, sérült 55x45 cm
: pelikán_kristóf