Ifj. Würtz Ádám (1957-): Portré. Színes rézkarc, papír, jelzett. Próba... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Ifj-Wurtz-Adam-1957-Portre-Szines-rezkarc-papir-jelzett-Probanyomat-proba-jelze~II2499289
2499289
10705
409
7500
Rufpreis:
7 500 HUF 20,27 EUR , 22,06 USD
Beschreibung: Ifj. Würtz Ádám (1957-): Portré. Színes rézkarc, papír, jelzett. Próbanyomat "próba" jelzéssel. Üvegezett keretben, 14,5×9,5 cm.
: pelikán_kristóf