10221. 409. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Görög Rezső (1930- ): Erdő szélén (vaddisznók). Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos. Üvegezett, sérült fa keretben, 29,5×39 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf