10204. 409. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
9 000 HUF
11
0 HUF
Füstös Zoltán (1901-1975): Túrterebes, Perényi kastély. Akvarell, papír. Jelzett. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett, sérült fa keretben, 29,5×39 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf