Flontek Alex (?-): Délidő, 2002. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Flontek-Alex-Delido-2002-Olaj-vaszon-jelzett-Dekorativ-fa-keretben-70C39750-cm~II2533182
2533182
10190
409
30000
Rufpreis:
30 000 HUF 81,08 EUR , 88,24 USD
Beschreibung: Flontek Alex (?-): Délidő, 2002. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben, 70×50 cm
: pelikán_kristóf