Ember János ( - ): Badacsony. Akvarell, papír. Jelzett Üvegezett keret... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Ember-Janos--Badacsony-Akvarell-papir-Jelzett-Uvegezett-keretben-17X18cm~II2536224
2536224
10172
409
Beschreibung: Ember János ( - ): Badacsony. Akvarell, papír. Jelzett Üvegezett keretben. 17X18cm
: pelikán_kristóf