Deli Antal (1886-1960): Kapáló. Pasztell, papír, jelezve balra lent, k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Deli-Antal-1886-1960-Kapalo-Pasztell-papir-jelezve-balra-lent-kisse-serult-40x50-cm~II2543573
2543573
10149
409
Beschreibung: Deli Antal (1886-1960): Kapáló. Pasztell, papír, jelezve balra lent, kissé sérült, 40x50 cm
: karap_norbert