C. Haag, XIX. századi német festő: Sakkozók. Olaj, vászon. Jelezve bal... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/C-Haag-XIX-szazadi-nemet-festo-Sakkozok-Olaj-vaszon-Jelezve-balra-lent-Minimalis-resta~II2525798
2525798
10721
409
550000
Rufpreis:
550 000 HUF 1 486,49 EUR , 1 617,65 USD
Beschreibung: C. Haag, XIX. századi német festő: Sakkozók. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Minimális restaurálással. Keretben. 50,5x43cm
: nagy_andras