4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Budai Tibor (1946-): Földváry Gábor (1787-1854). Rézkarc, papír, jelzett. 29x19 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.