Bordás Ferenc (1911-1982): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Bordas-Ferenc-1911-1982-Taj-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-fa-keretben-lap-alja-foltos~II2500627
2500627
10106
409
Rufpreis:
2 600 HUF 7,03 EUR , 7,65 USD
Beschreibung: Bordás Ferenc (1911-1982): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lap alja foltos, 29x39 cm
: pelikán_kristóf