Basch Andor (1885-1944): Női akt. Olaj, fa, jelzett. Dekoratív fa kere... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Basch-Andor-1885-1944-Noi-akt-Olaj-fa-jelzett-Dekorativ-fa-keretben-35C39726-cm~II2543562
2543562
10055
409
46000
Beschreibung: Basch Andor (1885-1944): Női akt. Olaj, fa, jelzett. Dekoratív fa keretben. 35×26 cm
: tm