Bajor (Bayer) Ágost (1892-1958): Kálvária. Rézkarc, papír. Jelzett. Üv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Bajor-Bayer-Agost-1892-1958-Kalvaria-Rezkarc-papir-Jelzett-Uvegezett-serult-fakeret~II2543258
2543258
10026
409
11000
Beschreibung: Bajor (Bayer) Ágost (1892-1958): Kálvária. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett sérült fakeretben. 17,5x13cm
: pelikán_kristóf