Ágotha Margit (1938-2015 ): Intermediumok IX. Fenn és lenn. Litográfia... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Agotha-Margit-1938-2015-Intermediumok-IX-Fenn-es-lenn-Litografia-32100-meritett-papir~II2507027
2507027
10011
409
Beschreibung: Ágotha Margit (1938-2015 ): Intermediumok IX. Fenn és lenn. Litográfia (32/100), merített papír, jelzett, 15x14 cm
: ekb