Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 39

15600.

Rufpreis:
6 000 HUF
Dr. Földessy János: A magyar futball és a Magyar Labdarúgók Szövetsége 1897 * 1901 * 1925 *. 1926, MLSZ. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15601.

Rufpreis:
4 000 HUF
Papp Győző: ETO 100. A Győri ETO centenáriumára. Győr, 2005., Győr Megyei Jogú Város Sportigazgatósága. Gazdag képanyaggal illusztrált.
15602.

Rufpreis:
2 000 HUF
Budai Miklós-Sinkovics Gábor-Tóth Péter: Rudi Bácsi. Az Illovszky-életregény (1922-2008.) Bp.,2008, Vasas Média és Reklám Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15603.

Rufpreis:
1 800 HUF
Simon Gábor: Két előadás az ifjúsági céllövészet köréből. Miskolc, 1913., Szelényi és Társa, 52 p. Javított gerincű papírkötésben.
15604.

Rufpreis:
2 400 HUF
Háda József: A kapus iskolája. Bp., 1943, Háda József,86+10 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Későbbi átkötött egészvászon-kötés, az elülső, javított papírborítót bekötötték.
15605.

Rufpreis:
1 800 HUF
Allen Wade: Az angol labdarúgó szövetség oktatási-edzési útmutatója. Ford.: Pálfai János. Bp., 1971., Sport. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, két lapon gyűrődésnyommal.
15606.

Rufpreis:
1 400 HUF
Papp Győző: 60+1 legenda. Győr, 2011., Győri ETO FC. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.   A szerző, Papp Győző (1959-) által dedikált példány.
15607.

Rufpreis:
2 400 HUF
9
Margay Sándor: Ferencváros. A leghíresebb magyar futballklubok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Bp., 2009, Aréna 2000. Kiadói papírkötés.
15608.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Pap Jakab: A biliárdjáték kézikönyve. 120 ábrával. Bp. (1929.) Delta. 109 l. Fűzve, kiadói papírborítékban, jó állapotban
15609.

Rufpreis:
4 000 HUF
Bocsák Miklós:A bokszpápa. Bp., 2005., (Folpress-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A könyv interjúalanya, Csötönyi Sándor által dedikált példány.
15610.

Bocsák Miklós:A bokszpápa. Bp., 2005., (Folpress-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A könyv "interjúalanya", Csötönyi Sándor által dedikált példány.

Rufpreis:
1 600 HUF
Bocsák Miklós: A Grosics-villa titka. Bp., 1986, Sport. Grosics Gyula (1926-2014) labdarúgó, az aranycsapat tagjának aláírásával. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány.
15611.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF