Dr. Th. H. Van De Velde: A tökéletes házasság élettana és megvalósítása. Ford.: Dr. Feldmann Sándor. Bp., 1926, Rozsnyai Károly. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.