Orsz. M. Képzőművészeti Társulat. Képes tárgymutató Benczúr Gyula és t... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~2000005/Orsz-M-Kepzomuveszeti-Tarsulat-Kepes-targymutato-Benczur-Gyula-es-tanitvanyainak-kia~II2537319
2537319
15073
409
Books: Travelling, Local History
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Orsz. M. Képzőművészeti Társulat. Képes tárgymutató Benczúr Gyula és tanítványainak kiállításáról 1921. 70 p. Kiadói félvászon kötésben
: sza