15032.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
[Hedin, Sven (1865-1952)] Sven Hedin: A selyem útja. I-II. kötet. Ford.: vitéz Mezey Dénes. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1939], Franklin, 144; 4+145-308+2 p.+20 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal, a II. kötet pár lapjának szélén gyűrődésnyomokkal, intézményi bélyegzőkkel.