15141.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Dr. Gáspár Ferenc: Az Indiai óceán titokzatos partjain. AdentÅ‘l ElÅ‘- és Hátsó-India körül Jáva szigetéig. Bp.,(1907), Singer és Wolfner, 476 p. Gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, kopott borÃtóval, laza kötéssel, 8 lap kijár (a 16. oldalig.)