15035.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Cholnoky Jenő: A sárkányok országából. Életképek és útirajzok Kínából. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XV+407 p. + 1 t. (kihajtható térkép). Számos szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.