15050.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
Autósok, motorosok túrakönyve. Szerk.: Feledy Béla. Bp., 1956, Műszaki. Térkép-melléklettel, 26x38 cm! A térkép általában hiányzik! Kiadói félvászon kötésben, kopott borítóval, a gerincen sérüléssel.