17170.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Vertse Albert: Madárvédelem. Bp., 1961, Mezőgazdasági Kiadó. Második kiadás. Szövegközi illusztrációkkal és színes képtáblákkal. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.