Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 49

Ifj. Wágner Dániel: Növényország gyógyszerisméje orvosok, gyógyszerészek, iparosok és kereskedők számára írta és kiadja. Pest, 1865, M. Kir. Egyetemi Nyomda, 6+433+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, a címlapon kis szakadással. Tatár János és Medzibrodszky Ignácz gyógyszerészek ex libris bélyegzéseivel.
17155.

Ifj. Wágner Dániel: Növényország gyógyszerisméje orvosok, gyógyszerészek, iparosok és kereskedők számára írta és kiadja. Pest, 1865, M. Kir. Egyetemi Nyomda, 6+433+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, a címlapon kis szakadással. 'Tatár János' és 'Medzibrodszky Ignácz' gyógyszerészek ex libris bélyegzéseivel.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Dr. Niemeyer Félix: A részletes kór- és gyógytudomány tankönyve. I-II. rész. [4 kötetbe kötve.] Különös tekintettel az élettanra és kórboncztanra. Hatodik bővített és javított kiadás után fordította Lendvay Benő Tr. Kiadta tagjai számára Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat I-II. köt. Buda, 1865., M. Kir. Egyetemi Nyomda, XIV+783+1 p.; IX+810+1 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, 3 gerincen kisebb-nagyobb sérüléssel, az I. kötet gerincének alján hiánnyal, az I. kötetben egy hiányos, sérült lappal (371/372) és a kötetben pár lapon aláhúzásokkal. Tatár János ex libris bélyegzéseivel.
17156.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
17157.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
17158.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
17159.

Rufpreis:
8 000 HUF
L. Ombrédanne.: Les hermaphrodites et la chirurgie. Paris 1939. MAsson et Cie. Kiadói papírkötésben kis sérüléssel a gerincen. A hermafroditák orvosi kezeléséről szóló köny v sok ábrával, fényképpel.
17160.

Rufpreis:
5 000 HUF
A Természet Világa. I-IV. köt.: A csillagos ég; A légkör; A föld és a tenger; A Föld és az élet története. Bp., 1938-1939, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kissé sérült, kopott gerinccel.
17161.

Rufpreis:
4 000 HUF
17162.

Rufpreis:
3 000 HUF
Dr. J. S. Wharton: A hipnotizmus tanfolyama. Rochester, 1910., New York State Publishing C., 16 p. Kiadói papírkötés.
17163.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Reismann Adolf dr.: Magyar bábakönyv. A bábai hivatás gyakorlásáról. Budapest, 1929, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben apró sérüléssel
17164.

Rufpreis:
3 000 HUF
17165.

Rufpreis:
800 HUF
Statuten der Nobelstiftung und Sondersatzungen betreffend den Preis für Physiologie und Medizin. Stockholm, 1943, Karolinisches Medico-Chirurgisches Institut, 14 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
17166.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF