3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Markó Árpád: Magyarország hadtörténete. Nemzetnevelők Könyvtára. III. Honvédelem 6. Bp., 1943., Országos Közoktatási Tanmács, 296 p. + 3 t. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kopott borítóval és gerinccel, kissé foltos lapokkal.