1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Blaskó Mária: Pityu. Elbeszélés. Bp.,[1930],Szent. István-Társulat. Harmadik kiadás. Márton Lajos rajzaival. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, kissé laza fűzéssel, volt könyvtári példány.