Lőw Immanuel - Kulinyi Zsigmond: A szegedi zsidók 1785-1885. (Előszó: Reizner János.) Szeged, 1885. Kiadta a Szegedi Zsidó Hitközség. (Endrényi ny.) 1 t. XXVI l. 1 sztl. lev. 373 l. 17 t. Pollák Zsigmond portréival Sérült címlappal, korabeli félvászon kötésben