1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Castiglione László: Pompeji, Herculaneum. A Vezúv kitörésének ezerkilencszázadik évfordulójára. Sugár Lajos felvételeivel. Bp., 1979, Gondolat-Magyar Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban,