17097.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 400 HUF
10
Vertse Albert: A kert madárvilága. Dr. Csörgey Titusz, Vezényi Elemér és Nécsey István festményeivel. Bp.,1941, Növényvédelem és Kertészet, 128 p. 65. oldaltól egészoldalas képtáblákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, volt könyvtári példány.