17093.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 200 HUF
Szőlőoltvány- és Facsemeteforgalmi Vállalat árjegyzéke. Bp.,é.n.,Szőlőoltvány- Facsemeteforgalmi Vállalat. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.