Dr. Láng Géza: Növénytermesztés.Bp., 1957, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~2000012/Dr-Lang-Geza-NovenytermesztesBp-1957-Mezogazdasagi-Kiado-Kiadoi-felvaszon-kotes-~II2543341
2543341
17103
409
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Dr. Láng Géza: Növénytermesztés.Bp., 1957, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
: tánczos_gábor