Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 62

Magyar szemmel német földön. Bp., 1922. Pátria. Kiadói, kissé szakadt papírkötésben 72p. Mezőgazdasági tapasztalatokat összegző munka
17102.

Rufpreis:
1 200 HUF
Dr. Láng Géza: Növénytermesztés.Bp., 1957, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
17103.

Rufpreis:
2 400 HUF
9
4 db szakácskönyv (Hírhozó Konyha 2. - Ötletfazék, Sajtok könyve, Bártfai Laci bácsi nagy süteményes könyve, Receptvarázs 5. - Levesek)
17104.

Rufpreis:
1 000 HUF
A Pesti Hírlap új szakácskönyve és 1001 jótanács a háziasszonyoknak. Bp. 1933. Légrády. 115p. Fűzve, modern félvászon kötésben. Címlap sérült
17105.

Rufpreis:
1 800 HUF
14
3 db szakácskönyv: Az Új idők receptkönyve. Reprint kiadás. Bp., 1989, IPKV, 280 p. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel és borítóval. + Vitalij Lvovics Begunov: Sajtok könyve 200 recepttel. Bp., 1983, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés. + F. Nagy Angéla: Saláta ABC. Bp., 1983, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
17106.

Rufpreis:
1 800 HUF
Kövi Pál: Erdélyi lakoma. Bp.,1987, Corvina. Második, átdolgozott és javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban.
17107.

Rufpreis:
1 400 HUF
V. R. Viljamsz: Talajtan. A földművelés alapjai. Bp., 1950., Akadémiai Kiadó. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
17108.

Rufpreis:
1 200 HUF
Mohácsy Mátyás-Porpáczy Aladár-Kollányi László-Szilágyi Kálmán: Szamóca, málna, szeder. Bp., 1965., Mezőgazdasági. Kiadói kemény-kötés, szakadozott papír védőborítóban. +   Szilágyi Kálmán: Szamóca. Bp., 1975., Mezőgazdasági. Kiadói kissé kopott papírkötés.
17109.

Rufpreis:
1 800 HUF
2 db szakácskönyv: F. Nagy Angéla: A család szakácskönyve. (Régebbi és újabb kiadás). Bp., 1995/2001, Kossuth/Sík Kiadó, 405 + 517 p. Kiadói papírkötés/kartonált papírkötés, kissé viseltes állapotban, az egyik kijáró lapokkal.
17110.

Rufpreis:
1 000 HUF
Marcel Bon: Pareys Buch der Pilze. Über 1500 Pilze Europas davon 1230 in Farbe. Hamburg-Berlin,1988., Paul Parey. Német nyelven. Kiadói papírkötés, foltos, hullámos lapokkal.
17111.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Lányi Erzsébet, Turós Lukács: A mai háztartás kézikönyve. Bp., 1961, Kossuth Könyvkiadó-Magyar Nők Országos Tanácsa. Molnár Ágnes rajzaival, a borító Pap Klára munkája. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos papírborítóval.
17112.

Rufpreis:
1 000 HUF
17113.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF