Vayer Lajos: Rembrandt. Bp., 1953, Képzőművészeti alap. Fekete-fehér k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~2000010/Vayer-Lajos-Rembrandt-Bp-1953-Kepzomuveszeti-alap-Fekete-feher-kepekkel-illusztralt-Eg~II2315027
2315027
17002
409
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Vayer Lajos: Rembrandt. Bp., 1953, Képzőművészeti alap. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Egészvászon-kötés kopottas állapotban. Megjelent 3070 példányban.
: hsz