16779.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Lehel, Franz [Lehel Ferenc]: Fortschreitende Entwicklung. Versuch einer reinen Kunstmorphologie. München, 1929, Delphin-Verlag. 158+XLVIII p. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói ezüstözött egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.