16636.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
Kampis Antal: Magyar faszobrok. Officina Képeskönyvek. Bp., 1939., Officina, 26+6 p. + 32 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel.