Höllrigl József: Régi magyar ruhák. Officina Képeskönyvek 11. Bp., 193... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~2000010/Hollrigl-Jozsef-Regi-magyar-ruhak-Officina-Kepeskonyvek-11-Bp-1938-Officina-27plus1-pplus32~II2543417
2543417
16633
409
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Höllrigl József: Régi magyar ruhák. Officina Képeskönyvek 11. Bp., 1938., Officina, 27+1 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói kissé kopott kartonált papÃrkötés, a gerincen apró sérüléssel.
: hsz