16783.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Hoffmann Edit: Szinyei Merse Pál (1845-1920). Bp., 1943, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói kopott félvászon kötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban, kissé foltos lapokkal, kissé dohos.