Gothard Jenő: A fotográfia gyakorlata és alkalmazása tudományos czélok... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~2000010/Gothard-Jeno-A-fotografia-gyakorlata-es-alkalmazasa-tudomanyos-czelokra-Bp-1890-Kir-M-T~II2543435
2543435
16619
409
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Gothard Jenő: A fotográfia gyakorlata és alkalmazása tudományos czélokra. Bp., 1890, Kir. M. Természettudományi Társulat, 183+1 p. Fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
: hsz