Farkas Zoltán: Munkácsy Mihály. Csánky Dénes előszavával. Magyar művés... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~2000010/Farkas-Zoltan-Munkacsy-Mihaly-Csanky-Denes-eloszavaval-Magyar-muveszeti-irasok-Bp-19~II2541204
2541204
16816
409
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: Farkas Zoltán: Munkácsy Mihály. Csánky Dénes elÅ‘szavával. Magyar művészeti Ãrások. Bp. 1941, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borÃtóval.
: tánczos_gábor