16712.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
Barcsay Jenő: Művészeti anatómia. Bp.,1997., Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított, kissé kopott, foltos papírkötés, az elülső tábla belsején és az elülső szennylapon javítással, néhány foltos, hullámos lappal.