Balogh Jolán: Az esztergomi Bakócz kápolna. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap, 139+1 p. 127-131 oldalak között 170 fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé dohos.