Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 311

Orbán Balázs összes fényképe Székelyföldről. Szerk. és a bibliográfiát összeállította: Kolta Magdolna. Erdélyi Lajos bevezető tanulmányával. A magyar fotográfia történetéből 3. Bp., 1993., Magyar Fotográfiai Múzeum-Balassi Kiadó. Rendkívül gazdag, izgalmas képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16616.

Rufpreis:
5 000 HUF
10
Cs. Plank Ibolya-Kolta Magdolna-Vannai Nándor: Divald Károly fényképész és vegyész üvegműcsarnoknából Eperjesen. A Divaldok és a Magas Tátra első képei. A magyar fotográfia történetéből. 2. Bp.,1993., Magyar Fotográfiai Múzeum-VIPress Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 számozott példányban, de ez számozatlan példány.
16617.

Rufpreis:
4 000 HUF
21
Fehér Gyula: A filmjátszás művészete. Gyakorlati rész. Bp., é.n. Szerzői. 42p. Későbbi aranyozott nyl kötésben
16618.

Rufpreis:
4 000 HUF
Gothard Jenő: A fotográfia gyakorlata és alkalmazása tudományos czélokra. Bp., 1890, Kir. M. Természettudományi Társulat, 183+1 p. Fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
16619.

Rufpreis:
3 000 HUF
30
Szarka Klára-Fejér Zoltán: Fotótörténet. Bp.,1999,Műszaki. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal.
16620.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
16621.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
16622.

Rufpreis:
2 000 HUF
Székely Sándor: Mit akar tudni a filmről? Bp., 1943, Athenaeum Könyvesbolt Főbizománya. Kiadói papírkötésben, erősen sérült papír védőborítóval.
16623.

Rufpreis:
2 000 HUF
Brassai: Előhívás. Levelek (1920-1940). A szerző 59 fényképével és rajzával. Bp., 1980., Kriterion. Fekete-fehér fotókkal, képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kopott papír védőborítóban, sérült elülső szennylappal.
16624.

Rufpreis:
1 800 HUF
13
Richard Whelan: Robert Capa. Bp., 1990, Interpress. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
16625.

Rufpreis:
1 400 HUF
Győri Lajos: Seiden Gusztáv. Bp., 1988, szerzői. Seiden Gusztáv fotóival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, hátsó borítón töréssel.
16626.

Rufpreis:
800 HUF
Fejér Zoltán: Négy név - száz év. Fototechnika-történet. Petzval József, Mihályi József, Riszdorfer Ödön, Dulovits Jenő találmányai. Bp., 2001, HOGYF Editio. 63+2 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
16627.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF