17494.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
Verne Gyula:A Grant Kapitány gyermekei. I-II. köt. Ford.: Vértesi Arnold. Bp.,é.n., Franklin, 237; 271 p. Nyolcadik kiadás. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér rajzokkal illusztrált. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítókkal, az I. kötetben a hátsó szennylap hiányzik.