17496.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Verne Gyula: Keraban, a keményfejű. Regény. Ford.: Miskolczi Henrik. Geiger Richard rajzaival. Bp., én., Tolnai, 248 p. Egészoldalas képtáblákkal. Kiadói aranyozott, festett félvászon-kötésben, kopott borÃtóval.