17726.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
900 HUF
16
Tormay Cecile: Két forradalom. Részletek Tormay Cecile Bujdosó Könyvéből. Nemzeti Könyvtár 73-74. sz. Bp., (1942), Nemzeti Könyvtár (Stádium-ny.). Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kisebb szakadásokkal, ázásnyomokkal.